میگو

ماهی و میگوی تازه فقط با یک تماس در دسترس شماست

ماهی و میگوی تازه فقط با یک تماس

ماهی و میگوی تازه

میگو درشت میگو متوسط میگو ریز

میگو ریز

میگوی سایز ۶۰ به بالا در این گروه طبقه بندی می شود . این میگو مناسب برای سوپ و پیتزا و همچنین قلیه می باشد .

میگو درشت میگو متوسط میگو ریز

میگو متوسط

میگوی سایز ۳۰-۴۰ و ۴۰-۵۰ در این گروه طبقه می شود . منظور از این اعداد تعداد میگو در یک کیلوگرم می باشد . از این میگو بیشتر برای استفاده تکی و یا ترکیب با برنج  (استامبولی پلو ) و یا برای قلیه هم مناسب استفاده می باشد .

میگو درشت میگو متوسط میگو ریز

میگو درشت

میگوی سایز ۲۰-۳۰ را میگوی درشت می نامند. منظور از ۲۰-۳۰ تعداد میگو در یک کیلوگرم می باشد. از این خانواده می توان میگوی ببری و سره که بسیار خوش خوراک و لذیذ هستند اشاره کرد. برای پخت این میگو می توان آن را با خمیر بنیه و یا آرد سوخاری ترکیب و سپس سرخ نمود و به صورت تکی میل کرد.

شاه میگو

شاه میگو

مرغوبترین نوع میگو شاه میگو می باشد که به میگوی U10 معروف است . معمولا ازین آبزی لذیذ در رستورانها به عنوان غذای ویژه یاد می شود .

اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام

اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام

تماس با ما

تلفن تماس و تلگرام: ۰۹۱۷۷۹۷۹۵۷۱

استعلام قیمت

جهت دریافت قیمت روزانه ماهی و میگوی تازه بندرعباس همه روزه از ساعت ۹:۰۰  صبح الی ۲۱:۰۰ شب با ما تماس بگیرید یا از طریق تلگرام پیام دهید.

محصولات ما

انواع میگو: شاه میگو، میگو درشت، متوسط و ریز. انواع ماهی: ماهی شیر، هامور، سنگ سر، سرخو، هوور، حلوا سیاه، حلوا سفید، شوریده، راشکو و …

درباره ما

در کوتاه‌ترین زمان صید روز بندرعباس را تهیه و به صورت پاک و خرد شده با هواپیما به تهران رسانده و در محل مشتری رایگان تحویل میدهیم.