ماهی

ماهی و میگوی تازه فقط با یک تماس در دسترس شماست

ماهی و میگوی تازه فقط با یک تماس

ماهی و میگوی تازه

ماهی هامور

ماهی هامور

هامور قهوه‌ای را می‌شود برای مهمانی، درسته کباب کرد. گوشتش بعد از پخت، سفید و البته سفت می‌شود. برای پختن قلیه‌ماهی با ماهی هامور، پوستش را نمی‌کنند، چون حسابی لعاب می‌اندازد.

ماهی شوریده

ماهی شوریده

ماهی شوریده دوکی شکل و ظریف است. گوشت سفید و کم‌ تیغ آن هم بعد از پخت، نرم و لذیذ میشود. ماهی شوریده را به صورت درسته و البته با شکم خالی، می‌توان سرخ کرد.

ماهی راشگو

ماهی راشکو

ماهی راشکو، ماهی مرغوب جنوب است که گوشت سفید، نرم و ضایعات کمی دارد. ماهی راشگو را به هر روشی میتوان پخت. راشگو را برای قلیه‌ماهی هم استفاده میکنند.

ماهی حلوا سفید

ماهی حلوا سفید

ماهی حلوا سفید فلس دارد ولی راحت تمیز میشود. جنوبی‌ها به‌ آن زبیده به معنای برگزیده میگویند. اغلب به صورت شکم خالی در روغن سرخ می‌کنند. حلوا سیاه نسبتا گوشت سفت‌تری دارد.

ماهی تن هوور

ماهی تن (هوور)

برخی گونه‌های ماهی تن (هوور) در آبهای جنوب ایران زندگی میکنن. ماهی تن را بیشتر به صورت کنسرو تهیه میکنند و بین کنسرو ماهی‌ها معروف است.

ماهی شیر

ماهی شیر

ماهی شیر تقریبا بدون تیغ و بی‌آزار است با گوشتی صورتی که ضایعات کمی دارد. ماهی شیر را همه‌ جوره‌ درست می‌کنند سرخ کرده، بخارپز و کبابی.

ماهی سرخو

ماهی سرخو

ماهی سرخو شبیه سنگسر است ولی با گوشت سفید و لطیف. ماهی سرخو را سرخ شده‌ می‌خورند یا در قلیه ماهی استفاده می‌کنند.

ماهی سنگسر

ماهی سنگسر

ماهی سنگسر از نظر شکلی، کتابی است. استخوان زیادی دارد. معمولا ماهی سنگسر را کباب یا سرخ کرده یا در قلیه‌ماهی استفاده می‌کنند.

اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام

اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام

تماس با ما

تلفن تماس و تلگرام: ۰۹۱۷۷۹۷۹۵۷۱

استعلام قیمت

جهت دریافت قیمت روزانه ماهی و میگوی تازه بندرعباس همه روزه از ساعت ۹:۰۰  صبح الی ۲۱:۰۰ شب با ما تماس بگیرید یا از طریق تلگرام پیام دهید.

محصولات ما

انواع میگو: شاه میگو، میگو درشت، متوسط و ریز. انواع ماهی: ماهی شیر، هامور، سنگ سر، سرخو، هوور، حلوا سیاه، حلوا سفید، شوریده، راشکو و …

درباره ما

در کوتاه‌ترین زمان صید روز بندرعباس را تهیه و به صورت پاک و خرد شده با هواپیما به تهران رسانده و در محل مشتری رایگان تحویل میدهیم.